Zasięg działania

Teresin

Niewiele osób wie, że Teresin, choć to mała miejscowość, mieści w sobie piękny pałac kryjący ciekawą historię.

czytaj więcej
Mościska

W połowie drogi między Warszawą a Lublinem, lokuje się urocza mieścina o nazwie Mościska.

czytaj więcej
Stare Babice

Północna część gminy Stare Babice leży w otulinie i na terenie przepięknego Kampinoskiego Parku Narodowego tworząc nietuzinkową aurę do zamieszkania.

czytaj więcej
Rawa Mazowiecka

Zamek Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej to jeden z zabytków, który każdy odwiedzający tę miejscowość musi mieć na swojej liście do zwiedzenia.

czytaj więcej
Kutno

Miasto w centralnej Polsce położone nad rzeką Ochnią, przed laty prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1386 roku.

czytaj więcej
Płock

Miasto położone na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, nad Wisłą, historyczna stolica Mazowsza oraz stolica Polski w latach 1079-1138, polskie miasto-bohater z 1921 roku.

czytaj więcej
Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki położony jest na styku trzech krain historyczno-kulturowych, co czyni go atrakcyjnym miejscem, w którym można zgłębić tajemnice jego powstania.

czytaj więcej
Nowe Babice

Położona zaledwie 16 km od polskiej stolicy miejscowość łączy w sobie łatwy dostęp do wszelkich mediów miejskich oraz spokój wsi.

czytaj więcej
Zgierz

Zgiezr to dosyć stare miasto, a Miasto Tkaczy jest jego wyjątkową atrakcją- miły spacer w XIX-wiecznym klimacie, świetnie zachowane budynku i wnętrza, ciekawa historia.

czytaj więcej
Łęczyca

Będąc w Łęczycy trzeba odwiedzić Diabła Borutę i jego zamek- ciekawa legenda o diable Borucie uzupełnia to interesujące miejsce.

czytaj więcej
Otwock

Miasto z dobrym klimatem- tak brzmi hasło Otwocka i tak też właśnie jest- poczujesz się tutaj zdecydowanie wyjątkowo.

czytaj więcej
Głowno

Głowno to miasto żyjące w zgodzie z naturą, ale również otwarte na rozwój, co określa go jako idealne miejsce do zamieszkania dla każdego.

czytaj więcej
Piotrków Trybunalski

Piotrków był miastem królewskim w starostwie piotrkowskim w powiecie piotrkowskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku, a dopełnienie nazwy o przymiotnik Trybunalski nastąpiło po II wojnie światowej.

czytaj więcej
Koczargi Nowe

Choć stanowi oddzielną miejscowość, to Koczargi Nowe połączone są z Warszawą bezpośrednim transportem autobusowym i nie tylko, dzięki czemu cechuje się dostępem do wielkiego miasta jednocześnie będąc niewielkim miasteczkiem z dala od zgiełku.

czytaj więcej
Warszawa
Warszawa to tętniąca życiem stolica Polski, w której z roku na rok powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych.
czytaj więcej
Pruszków
Poznasz - polubisz! Tak brzmi hasło reklamowe Pruszkowa - malowniczego miasta, które znajduje się niecałe 20 km od stolicy. 
czytaj więcej
Legionowo
Legionowo to miasto uwielbiane przez osoby, które uciekają przed wielkomiejskim zgiełkiem, zachowując przy tym komfort szybkiego dojazdu do centrum stolicy.
czytaj więcej
Piaseczno
Piaseczno to prężnie rozwijające się miasto, które liczy już sobie prawie 600 lat!
czytaj więcej
Skierniewice
Skierniewice słyną z Wokulskiego, wspaniałej osady pałacowej oraz wyjątkowej skierlotki, czyli szarlotki, jakiej próżno szukać w innych rejonach kraju.
czytaj więcej
Łowicz
Łowicz to charakterystyczne miasto znane z barwnych wzorów, które zdobią tradycyjne stroje łowickie i przedmioty codziennego użytku, np. filiżanki.
czytaj więcej
Żyrardów
Żyrardów to miasto z piękną historią - w 1900 roku zdobyło Grand Prix na wystawie światowej we Francji!
czytaj więcej
Wołomin
Wołomin to miasto, którego historia sięga XV wieku! Dziś to prężnie rozwijające się miejsce, które przyciąga coraz większą rzeszę osób chcących właśnie tutaj osiąść się na stałe.
czytaj więcej
Sochaczew
Sochaczew to malowniczo położone miasto, które znajduje się w pobliżu trzech puszczy i dwóch rzek. Miejsce idealne do zamieszkania!
czytaj więcej
Ząbki
Ząbki to miasto, w którym powstaje coraz więcej nowych  budynków. Nic w tym dziwnego. Niecałe pół godziny od stolicy, ale z daleka od jej hałasu i zgiełku, blisko natury i spokoju. Tu chce się żyć!
czytaj więcej
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki to, jak głosi hasło na stronie miasta, adres z przyszłością! Coraz więcej osób decyduje się wybudować tu swój dom.
czytaj więcej
Marki
Położone w sąsiedztwie stolicy Marki to doskonale skomunikowane miasto z doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową.
czytaj więcej
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki to położone w sercu Mazowsza miasto z bogatą historią i atrakcjami, które przyciągają coraz to nowe osoby, które to właśnie tutaj decydują się zamieszkać na stałe.
czytaj więcej