Q&A - Pytania klientów
Montaż kominka wolnostojącego.
Robert Zaw. zapytał 1 lat temu
Dzień dobry, Chciałem zapytać, czy zajmujecie się Państwo montażem kominków wolnostojących. Czy można liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze najodpowiedniejszego modelu do naszego domu (215m2)?
BCS Anyszewski Artur odpowiedział 1 lat temu
Witam, jak najbardziej jesteśmy w stanie Panu pomóc, osobiście takie doradztwo wolę przeprowadzić w naszym sklepie w Żelazowej Woli 7a, gdzie na wystawie mamy paręnaście wkładów i można zaprezentować różnicę w jakości i wielkości, możemy też telefonicznie skonsultować 510818150, albo jeśli Pan woli tu na Q&A Pierwsze pytanie dom nowy?, piętro jest? czy chce Pan grzać cały dom?, czy pytanie o wkład wolnostojący to tak zwana "koza", czyli palenisko obudowane czy mamy wykonać obudowę wkładu kominkowego w formie oddzielnej bryły?.
Robert Zaw. odpowiedział 1 lat temu
Jak najbardziej mogę podjechać do sklepu, ponieważ wtedy rozmowa będzie wyglądać zupełnie inaczej. Chcę również na własne oczy zobaczyć kominki. Tak, chodzi właśnie o kozę - akurat te kominki bardzo się mnie i żonie podobają i chyba najbardziej ze wszystkich będą pasować do charakteru wnętrza naszego salonu. Dodam, że dom ma kilkanaście lat, jest poddasze i chcielibyśmy żeby kominek ogrzewał cały dom. Będzie to tak zwane nasze drugie źródło ciepła. Pozdrawiam
Odpowiedz na pytanie