Q&A - Pytania klientów
Montaż kominka wolnostojącego.
Robert Zaw. zapytał 37 tygodni temu
Dzień dobry, Chciałem zapytać, czy zajmujecie się Państwo montażem kominków wolnostojących. Czy można liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze najodpowiedniejszego modelu do naszego domu (215m2)?
BCS Anyszewski Artur odpowiedział 36 tygodni temu
Witam, jak najbardziej jesteśmy w stanie Panu pomóc, osobiście takie doradztwo wolę przeprowadzić w naszym sklepie w Żelazowej Woli 7a, gdzie na wystawie mamy paręnaście wkładów i można zaprezentować różnicę w jakości i wielkości, możemy też telefonicznie skonsultować 510818150, albo jeśli Pan woli tu na Q&A Pierwsze pytanie dom nowy?, piętro jest? czy chce Pan grzać cały dom?, czy pytanie o wkład wolnostojący to tak zwana "koza", czyli palenisko obudowane czy mamy wykonać obudowę wkładu kominkowego w formie oddzielnej bryły?.
Robert Zaw. odpowiedział 36 tygodni temu
Jak najbardziej mogę podjechać do sklepu, ponieważ wtedy rozmowa będzie wyglądać zupełnie inaczej. Chcę również na własne oczy zobaczyć kominki. Tak, chodzi właśnie o kozę - akurat te kominki bardzo się mnie i żonie podobają i chyba najbardziej ze wszystkich będą pasować do charakteru wnętrza naszego salonu. Dodam, że dom ma kilkanaście lat, jest poddasze i chcielibyśmy żeby kominek ogrzewał cały dom. Będzie to tak zwane nasze drugie źródło ciepła. Pozdrawiam
Odpowiedz na pytanie