Blog

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami zaprezentowanymi poniżej. Nasz blog to dodatkowa dawka informacji na temat szeroko pojętego budownictwa. Wśród naszych tekstów znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawostek z zakresu docieplania budynków, dachów, kominków oraz wielu innych aspektów budowlanki. Nie zabrakło tutaj również miejsca na nowości i trendy, które stale pojawiają się i zmieniają w branży budowlanej. Nasza firma jest na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, dlatego też zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz skorzystania z usług BCS!
Okna w BCS

Autor: Master Admin

Opublikowano: 5/2/2021

Ciepły montaż okien i właściwe ich połączenie z ociepleniem to częsty  problem na budowie, montując okna i ocieplenie  w jednej firmie macie państwo gwarancję od jednego wykonawcy, że zrobił to właściwie i odpowiada za to przed klientem.
czytaj więcej
Projekt domu z rekuperacją czy bez - kalkulator

Autor: Master Admin

Opublikowano: 5/13/2020

Inwestycja w dom z rekuperacją może być kluczem do lepszej przyszłości!
czytaj więcej
Wentylacja mechaniczna w domu piętrowym

Autor: Master Admin

Opublikowano: 4/9/2020

Rekuperacja powietrza w domu piętrowym - jak wyliczyć jej koszt i czym się kierować podczas jej planowania
czytaj więcej
Ocieplenie a brama garażowa – kalkulator

Autor: Master Admin

Opublikowano: 4/7/2020

Jak się zabrać za ocieplenie bramy garażowej? Na co należy zwrócić tutaj szczególną uwagę? I jak może pomóc przy tej inwestycji kalkulator ociepleniowy BCS?
czytaj więcej
Pozostałe posty
Ocieplanie budynku to gwarancja na energooszczędność. Jest kilka sposobów, które pomogą nie tylko w odpowiednim montażu okien ale i w wyliczeniu średniego kosztu, jaki przeznaczamy na ogrzewanie.
czytaj więcej
Na co warto zwrócić uwagę przy montażu drzwi i okien? O czym pamiętać?
czytaj więcej
Co zrobić w przypadku, gdy stare ocieplenie nie spełnia swoich funkcji? Czy konieczny jest montaż nowych materiałów, czy wystarczy naprawa starego systemu ociepleń?
czytaj więcej
Często spotykamy się z opinią, że kominki z płaszczem wodnym to idealna opcja dla domków jednorodzinnych. Ile w tym prawdy? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.
czytaj więcej
Jakie podbitki dachowe polecamy i dlaczego? W jaki sposób je zamontować, by zapewnić dachowi wentylację? O tym w naszym najnowszym wpisie!
czytaj więcej
Zanim zdecydujemy się na konkretny rodzaj kominka, warto uprzednio zadać sobie parę pytań, a między innymi- jak często będziemy w nim palić?
czytaj więcej
Jaki tynk wybrać, by uniknąć blaknięcia kolorów? Który rodzaj uchroni Cię również przed porastaniem alg i innymi tego rodzaju problemami? O tym w naszym najnowszym wpisie.
czytaj więcej
Na czym polega ciepły montaż okien? Czy to rozwiązanie się opłaca? O tym w naszym najnowszym wpisie.
czytaj więcej
Jak obliczyć, jaki styropianu zamówić do ocieplenia domu?
czytaj więcej
Kominek- źródło ciepła i niezastąpionego klimatu. Podpowiadamy jak podjąć dobrą decyzję w sprawie jego kupna.
czytaj więcej
Rekuperacja w starym domu - HOT or NOT? W naszym wpisie wyjaśniamy, czy wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w zamieszkałym domu to inwestycja opłacalna oraz jak ją wykonać i ile to kosztuje.
czytaj więcej
Jakie mamy rodzaje dachu płaskiego i w co warto zainwestować podczas jego budowy?
czytaj więcej
Jak wybrać najlepszy tynk cienkowarstwowy dla konkretnej elewacji? Na jakie rodzaje tynków warto zwrócić uwagę?
czytaj więcej