Wentylacja z odzyskiem ciepła.

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Autor: Master Admin

Opublikowano: 7/16/2019

Wentylacja z odzyskiem ciepła, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Wentylacja z odzyskiem ciepła
Wentylacja z odzyskiem ciepła wciąż bywa zamawiana na ostatnim etapie budowy, często gdy budżet jest niemal wyczerpany. Niektórzy wtedy rezygnują z budowy instalacji wentylacji mechanicznej ze względu na dość wysoki jej koszt. Zasadniczo dobra instalacja w domu 150 m2 jest to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Mówimy tu o instalacji z porządnym rekuperatorem klasy krakowskiej Thessli Green AirPack 400 – jest to już instalacja na lata. W przypadku ograniczeń budżetowych można pomyśleć o wykorzystaniu tańszego rekuperatora, który będzie tańszy, a za czas jakiś można będzie go sprzedać i kupić docelowy rekuperator. W takim wypadku możemy zejść z kosztem instalacji w okolice 10 tysięcy. Ponadto mamy zamontowany już rurarz, który jest najtrudniejszy do zamontowania w już zamieszkanym domu.