Rekuperacja Leszno

Autor: Master Admin

Opublikowano: 7/16/2019

Rekuperacja
ciąg dalszy
Rekuperacja w Pruszkowie powstaje w kilku etapach, od 2 do 4. Jeżeli na etapie projektu to będą 4 etapy, ponieważ wykonujemy je w określonym momencie budowy – przygotowanie otworów przed wylaniem stropów, rurarz po stropach ale przed wylewkami, po ociepleniu poddasza można zainstalować rekuperator. po zrobieniu elewacji i podbitki mocujemy czerpnię i wyrzutnię i uruchamiamy instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w Kampinosie. Rekuperacja Mszczonów, wentylacja z rekuperacją Warszawa, wentylacja mechaniczna z rekuperacją Łowicz.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Brwinowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.