Elewacja w Ursusie

wykonana elewacja

Autor: Master Admin

Opublikowano: 7/16/2019

Elewacja w Ursusiee, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie termoizolacji domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do zadzwonienia na telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Elewacja w Ursusie
Jak wybrać materiał na ocieplemnie?

Na początku trzeba znależć dobrego wykonawcę, takiego który może pokazać “swoje” elewacje. Ten wybór zasadniczo zdeterminuje wybór systemu, podkreślam systemu a nie pojedynczych produktów, takich jak kleje czy wyprawę.
Różnica pomiędzy dociepleniem niesystemowym (skłądanym z różnych materiałów od różnych producentów) sprowadza się do tego, że całkowitą odpowiedzialność za trwałość tak wykonanej ponosi inwestor, a nie wykonawca czy producent materiałów.
Systemy termoizolacyjne oferowane na rynku polskim muszą posiadać aprobaty techniczne (inaczej oceny techniczne) i certyfikaty potwierdzające ich jakość.
Taki system został przebadany i sprawdzony w certyfikowanym laboratorium i uzyskał aprobatę do jego sprzedaży.
Nie można mieszać systemów, zastępując poszczególne jego składowe produktami od różnych producentów. I nie chodzi już tylko o gwarancję, o której w tym momencie nie może być mowy ale również kompatybilność.
Inwestycja w ciepłą elewację jest dość kosztowna i dobrze wykonana posłuży wiele lat, pseudo-oszczędności na poziomie może 1000 zł na całym dociepleniu, mogą się zemścić kosztami po wielokroć przekraczającymi te “oszczędności”.